Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2021 » Липень » 21 » У храмі на Галицькому гостинці вшанували пам'ять прп. Іова Почаївського
У храмі на Галицькому гостинці вшанували пам'ять прп. Іова Почаївського

5 травня у храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері, що на Галицькому гостинці, поблизу села Задубрівці, молитовно вшанували пам'ять преподобного Іова Почаївського. Святкове богослужіння очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Павла Захарука, а також прот. Василя Захарука, прот. Василя Руданця, прот. Петра Станчака, прот. Василя Кушерського, прот. Володимира Захарука і протодияк. Романа Підгірного.

Перед богослужінням було звершено чин освячення новозбудованої трапезної для майбутнього монастиря, що з Божою допомогою має постати на цьому місці.

Далі було звершено Божественну Літургію.

Наприкінці богослужіння було прочитано Акафіст прп. Іову Почаївському, а також звершено чин освячення води.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 50 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2021  »

прот. Микола Марусяк © 2021