Головна » 2018 » Вересень » 11 » У храмі на "Галицькому гостинці" освячено новий престол
У храмі на "Галицькому гостинці" освячено новий престол

10 вересня (28 серпня за ст.ст.) в день знайдення мощей прп. Іова Почаївського Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав храм на честь Почаївської ікони Божої Матері, що на окраїні села Задубрівці, на "Галицькому гостинці". Тут у співслужінні Снятинського благочинного прот. Михайла Марусяка, настоятеля храму прот. Павла Захарука і понад двох десятків священнослужителів Снятинського і сусідніх районів архієрей освятив новий престол і звершив Божественну Літургію.

За богослужінням разом із чисельною громадою молився сільський голова Задубрівців Василь Болембах, перший заступник голови Снятинської РДА Микола Пішак, радник голови Снятинської районної ради Петро Гнідан.

Особливої урочистості Божественній Літургії додав мелодійний спів студентів і випускників Богословського відділення Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Наприкінці богослужіння владика Іоасаф виголосив повчальну проповідь, а також нагородив жертводавців церковними нагородами.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 587 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/1

«  Вересень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018