Головна » 2017 » Серпень » 29 » У Ганьківцях святкували храмове свято
У Ганьківцях святкували храмове свято

28 серпня, в день Успення Богоматері, своє храмове свято святкує громада села Ганьківці. З цієї нагоди до ганьківського Свято-Успенського храму завітав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк і звершив тут святкову Божественну Літургію. Разом із настоятелем, протоієреєм Ярославом Марикотом, отцю-декану співслужили: прот. Василь Захарук, прот. Любомир Куцак, прот. Василь Руданець, прот. Петро Станчак, прот. Віталій Кулаєць, прот. Микола Марусяк, прот. Павло Захарук, прот. Степан Вінтоняк, прот. Микола Борчук, прот. Віталій Коржинський і свящ. Володимир Жураківський (Львівська єпархія).

Після євангельського читання отець-декан виголосив повчальну проповідь, у якій наголосив на особливому значенні події Успення Божої Матері для кожної людини, оскільки від часу переселення Пресвятої Богородиці до Царства Небесного Вона стала Матір'ю для всіх людей, опікуючись і молячись за кожного.

Наприкінці богослужіння отець Михайло привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за неустанні труди у храмі і біля нього і побажав усім ще багато років так плідно трудитися на славу Божу.

Окрім того отець-декан нагородив грамотами і висловив щиру вдячність за багаторічні труди в церкві старшій сестриці Успенського храму в Ганьківцях Ганні Жураківській, яка вже 30 років несе цей послух на славу Божу, і дякові ганьківської церкви Василині Дмитришин.

У свою чергу настоятель, прот. Ярослав Марикот, подякував усьому собору священнослужителів на чолі з благочинним за спільну молитву і духовну підтримку.

Після всіх вітань і подяк присутні в храмі парафіяни і гості були помазані освяченою оливою.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено чин освячення води, а також нового Хреста.

Святкове богослужіння завершилося хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 703 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.8/4

«  Серпень 2017  »