Головна » 2018 » Вересень » 28 » У Джурові у храмовий день освячено іконостас і меморіальну дошку
У Джурові у храмовий день освячено іконостас і меморіальну дошку

27 вересня, у день Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у Джурові відзначили храмове свято. З цієї нагоди джурівську Хрестовоздвиженську церкву відвідав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк і очолив святкове богослужіння.

Зранку в храмі було звершене читання Акафіста Животворчому Хресту, освячено воду й новий іконостас.

Після цього було звершено Божестенну Літургію. За святковим богослужінням отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Ярослав Петрук, а також: настоятель Свято-Михайлівської церкви села Попельники прот. Ігнатій Мельник, настоятель храму Вознесіння Господнього села Княже прот. Віталій Кулаєць, настоятель церкви св. Іоана Богослова міста Снятин і Свято-Володимирського храму села Долішнє Залуччя прот. Тарас Дмитрук, настоятель Свято-Успенської церкви села Видинів прот. Віктор Курилюк, настоятель Введенського храму і Свято-Миколаївської церкви села Новоселиця прот. Василь Ткачук, настоятель Свято-Успенського храму села Ганьківці прот. Василь Семотюк, настоятель Свято-Покровської церкви села Тучапи прот. Роман Василевич, настоятель Свято-Михайлівського храму села Олешків прот. Роман Гуменяк і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець Михайло виголосив повчальну проповідь, у якій пригадав історію свята і наголосив на значенні Хреста для кожного християнина.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за сумлінну працю задля оздоблення храму, а ще більше задля оздоблення душ і сердець усіх вірян, які мають моляться в храмі.

У свою чергу настоятель прот. Ярослав Петрук подякував собору священнослужителів, які розділили радість храмового свята, а також склав слова щиро вдячності жертводавцям і трудівникам, старанням яких утримується й оздоблюється церква.

Після "Многоліття" усі вийшли на церковне подвір'я, де було освячено меморіальну дошку блаженної пам'яті Святійшого Патріарха Володимира (Романюка), який свого часу, ще будучи священиком, був настоятелем цієї церкви. Пам'ятну дошку на стіні церкви було встановлено за сприяння Михайла Гумена.

На завершення свята всі присутні були помазані св. оливою, освяченою напередодні за вечірнім богослужінням.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1605 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/4

«  Вересень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018