Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2021 » Вересень » 6 » У Долішньому Залуччі відсвяткували храмовий день
У Долішньому Залуччі відсвяткували храмовий день

28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, долішньозалучанська громада відзначає своє храмове свято. З цієї нагоди у Свято-Володимирській церкві було звершене урочисте богослужіння, яке очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також запрошене духовенство: прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Станіслав Войтович, прот. Юрій Грабовецький, прот. Петро Станчак, прот. Віталій Кулаєць, прот. Микола Марусяк, прот. Василь Мороз, прот. Василь Семотюк, прот. Микола Липко, свящ. Іван Лазаренко і протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець-благочинний виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всіх його парафіян із храмовим святом, подякував за всі старання і труди, звершені у храмі на славу Божу.

Після урочистого "Многоліття" всіх присутніх було помазано св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням. А згодом усі вийшли на церковне подвір'я, де було звершене водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 19 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2021  »

прот. Микола Марусяк © 2021