Головна » 2011 » Липень » 25 » У Долішньому Залуччі освячено каплицю
У Долішньому Залуччі освячено каплицю
У неділю, 24 липня в Долішньому Залуччі було освячено каплицю, яка була поставлена коштом і старанням однієї побожної сім'ї.
Після завершення богослужіння в храмі громада разом із духовенством вирушили хресним ходом від церкви до обійстя, де була поставлена каплиця. Освячення звершив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили прот. Іван Романчак - настоятель храму Перенесення мощей свт. Миколая с. Горішнє Залуччя, прот. Станіслав Войтович - позаштатний клірик єпархії, прот. Петро Станчак - настоятель Петро-Павлівської церкви с. Хутір-Будилів і прот. Тарас Дмитрук - настоятель місцевого Свято-Володимирського храму.

На завершення, звертаючись до жертводавців, отець-декан зацитував слова, які були сказані праведною Єлисаветою, коли до неї прийшла Діва Марія: "Звідки це мені, що Мати Господа мого прийшла до мене" (Лк.1,43). Саме ці слова можемо сказати сьогодні ми, адже відтепер Діва Марія, яка завжди опікується нами невидимо, перебуватиме між нами видимо. Нехай Її молитовне заступництво супроводжує і родину жертводавців, і всіх жителів села, - побажав прот. Михайло Марусяк.

До речі, ця родина є постійними жертводавцями новозбудованого храму у своєму рідному селі. Перебуваючи вже тривалий час закордоном на заробітках, вони не забувають про церкву і по можливості жертвують на її оздоблення.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1485 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Липень 2011  »