Головна » 2015 » Вересень » 14 » У день святкування 130-ліття русівського храму Снятинський деканат поповнився ще одним священиком

13 вересня, у 15-ту неділю після П'ятидесятниці, у селі Русові відзначили 130-літній ювілей з часу освячення церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Очолив святкове богослужіння Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф.

Владиці Митрополиту співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Василь Джус, прот. Василь Близнюк, прот. Василь Захарук, прот. Степан Гуменяк, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюк, прот. Ярослав Марикот, прот. Васлиь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Марусяк, свящ. Роман Гуменяк, свящ. Василь Мороз, протодияк. Петро Стецюк, дияк. Василь Чебан (Кіцманська єпархія).

Під час Малого входу владика Іоасаф возвів до сану протоієрея свящ. Романа Гуменяка.

За Божественною Літургією Його Високопреосвященство звершив священичу хіротонію над кліриком храму дияконом Дмитром Джусом.

Під час причастя духовенства із повчальною проповіддю до вірян звернувся Снятинський декан прот. Михайло Марусяк.

Наприкінці богослужіння Митрополит Іоасаф виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості виконання заповідей любові.

Також правлячий архієрей нагородив Благословенними грамотами представників громади і подякував за їхню сумлінну працю.

У цей святковий день храм був переповнений вірянами, серед яких були не тільки прихожани русівської церкви, а й жителі сусідніх сіл. Молилися за богослужінням і бійці АТО, яким владика адресував особливі слова вдячності і з благословення Святійшого Патріарха Філарета вручив медалі "За жертовність і любов до України".

Зі словами вдячності до архієрея звернулися настоятель - прот. Василь Джус і нововисвячений свящ. Дмитро Джус.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1406 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.3/6

«  Вересень 2015  »