Головна » 2012 » Травень » 30 » У Чернівецькому університеті відбулася зустріч випускників-богословів 2002 року
У Чернівецькому університеті відбулася зустріч випускників-богословів 2002 року

Уже стало доброю традицією організовувати зустрічі випускників різних факультетів університету. 29 травня 2012 року в університетському храмі Трьох Святителів було відслужено Божественну Літургію, на якій були присутні випускники спеціальності "Теологія" філософсько-теологічного факультету 2002 року. Цей рік для численного духовенства випуску 2002 року є особливим, адже цьогоріч виповнюється 10 років з часу, як вони завершили навчання в університеті.

p5299690_500

Богослужіння очолив методист Богословського відділення прот. Миколай Лагодич. Отцю-методисту співслужили прот. Марат Цішковський, прот. Андрій Луканюк, прот. Тарас Варварук, свящ. Микола Семелюк,  свящ. Роман Грищук,  свящ. Юрій Гушул,  свящ. Богдан Хомащук,  свящ. Василь Понайда,  свящ. Тарас Раковецький та свящ. Роман Близнюк. За богослужінням також молились й інші випускники: протодиякон Іван Бігус, о. Василь Барчинський,  свящ. Іван Роїк, Романюк Роман та Чопенко Андрій. Богослужіння супроводжував спів двох хорів: храму Трьох Святителв та випускників 2002 року.

p5299701_500

Після відпусту прот. Миколай Лагодич звернувся до присутніх у храмі випускників та подарував їм на згадку Житіє та акафіст преп. священноігумену Меркурію Бригинському Чудотворцю (частинка мощей котрого виставлена для молитовного вшанування у храмі Трьох Святителів), а від імені випускників слово виголосив свящ. Роман Грищук. На згадку про зустріч випускники 2002 року подарували бібліотеці Богословського відділення ряд богословських праць.

p5299718_500

Богослужіння завершилось заупокійною літією за спокій душ свящ. Івана Рошки, свящ. Федора Палійчука та Мирослава Новосада.

За матеріалами Богословського відділення КПБА при ЧНУ

ВІД РЕДАКЦІЇ. Серед випускників-богословів 2002 року є два клірики Снятинського деканату - прот. Богдан і свящ. Роман Близнюки, а прот. Микола Семелюк і прот. Роман Грищук - вихідці зі Снятинщини.

Категорія: З життя Церкви | Переглядів: 1275 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2012  »