Головна » 2011 » Серпень » 2 » У Борщеві освячено меморіальну дошку
У Борщеві освячено меморіальну дошку
2 серпня, в день пам'яті святого пророка Іллі, у с. Борщеві було відкрито й освячено меморіальну дошку на честь священиків Данила Микитюка і Василя Маковійчука, які свого часу були настоятелями місцевої Свято-Михайлівської церкви. Саме на стіні цієї церкви і було встановлено дошку.

Освятив меморіал Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили протоієрей Василь Близнюк, настоятель храму, і священик Роман Близнюк. Після освячення було відслужено заупокійну літію за померлих священнослужителів.

Звертаючись до всіх присутніх, отець-декан зосередив увагу на словах апостола Павла: "Пам'ятайте наставників ваших, які проповідували вам слово Боже, і, дивлячись на кончину життя їхнього, наслідуйте віру їхню" (Євр. 13,7), - наголосивши, який тернистий шлях приходилось і приходиться проходити кожному зі священнослужителів. Саме цей тернистий шлях має бути прикладом для наслідування. Водночас не лише пам'ять про достойних попередників має керувати нашим життям. Ми повинні споглядати і дослухатися до прикладу і сучасних наставників - пастирів, які ведуть свою паству до Христа, адже до цього також закликає апостол Павло: "Слухайте наставників ваших і будьте покірні, бо вони постійно дбають про душі ваші" (Євр. 13,17), - наголосив прот. Михайло Марусяк.

А настоятель борщівського храму прот. Василь Близнюк виразив особливу шану отцям, на честь яких встановлена меморіальна дошка, особливо отцю Данилу Микитюку, адже отець Василь став його наступником і дотепер вважає його своїм духовним наставником.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 553 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Серпень 2011  »