Головна » 2016 » Грудень » 4 » У Балинцях відзначили храмове свято
У Балинцях відзначили храмове свято

4 грудня, в день Введення в храм Пресвятої Богородиці, своє храмове свято відзначила громада села Балинці разом зі своїм настоятелем протоієреєм Віталієм Коржинським. За урочистою Божественною Літургією отцю-настоятелю співслужили: прот. Іван Коржинський, прот. Мирослав Паньків, прот. Микола Марусяк, прот. Роман Гуменяк. До святкового богослужіння також долучилися парафіяни храму св. апп. Петра і Павла, що будується у Садгірському районі міста Чернівців (Чернівецька єпархія) разом зі своїм настоятелем свящ. Назарієм Гагалюком.

Після Літургії настоятель привітав балинцівську громаду із храмовим святом, а священнослужителям подякував за соборне богослужіння. Прот. Мирослав Паньків від імені запрошеного духовенства виголосив вітальні слова для отця Віталія і його парафіян.

Згодом було звершено водосвяття, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

На завершення всі віряни, прикладаючись до чудотворної ікони "Зглянься на покору" (копію тієї, що знаходиться у Свято-Введенському монастирі міста Києва), були помазані освяченою оливою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 469 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/2

«  Грудень 2016  »