Головна » 2013 » Вересень » 27 » Свято Воздвиження Хреста Господнього відсвяткували у Потічку
Свято Воздвиження Хреста Господнього відсвяткували у Потічку

27 вересня, у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк звершив Божественну Літургію у Хресто-Воздвиженському храмі села Потічок з нагоди престольного свята. Отцю-декану співслужили: настоятель храму - прот. Василь Джус, а також прот. Василь Близнюк (настоятель Свято-Вознесенського храму селища Заболотів і Свято-Михайлівської церкви села Борщів), прот. Степан Гуменяк (настоятель Свято-Покровського храму села Рудники і Свято-Успенської церкви села Іллінці), прот. Михайло Мизюк (настоятель Свято-Миколаївського храму міста Снятин (Микулинці) і Свято-Михайлівської церкви села Завалля), свящ. Роман Гуменяк (настоятель Свято-Михайлівського храму села Олешків), протодияк. Роман Підгірний (клірик Свято-Троїцького собору міста Снятин) і дияк. Дмитро Джус (клірик Хресто-Воздвиженського храму села Потічок).

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій розкрив духовне значення Хреста Господнього для кожного християнина.

У храмовий день чимало вірян прийняло Тіло і Кров Христову, в тому числі і найменші прихожани.

Після Божественної Літургії отець-благочинний привітав настоятеля і парафіян із храмовим святом.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям, яке було звершене на церковному подвір'ї, після чого усі вірні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1342 | Додав: admin | Теги: Потічок, благочинний, богослужіння, Воздвиження | Рейтинг: 5.0/6

«  Вересень 2013  »