Головна » 2011 » Травень » 22 » Свято Перенесення мощей святителя Миколая на Снятинщині
Свято Перенесення мощей святителя Миколая на Снятинщині

В день Перенесення мощей святителя Миколая свій престольний день святкує православна громада села Задубрівці. Святкове богослужіння у величавому Свято-Миколаївському храмі очолив Снятинський декан протоієрей Михаїл Марусяк у співслужінні настоятеля парафії протоієрея Василя Захарука і майже двох десятків священиків Снятинського та сусідніх деканатів.

У своїй проповіді отець благочинний наголосив на тому, яке значення має для людини її прихід до Господа. І не важливо, коли цей прихід відбувається: чи як у випадку святителя Миколая – від самого народження, чи у випадку жінки-самар'янки – аж після зустрічі з Христом біля криниці. Для нас важливо завжди іти на зустріч Христові, – наголосив проповідник.

Відзначає своє храмове свято і село Залуччя Горішнє, яке в цей день теж зустрічало чимало гостей. У Свято-Миколаївській церкві Залуччя святкове богослужіння очолив протоієрей Василь Близнюк у спіслужінні настоятеля парафії протоієрея Івана Романчака і десяти священиків.

Після читання Євангелія проповідь виголосив протоієрей Микола Семелюк, настоятель Свято-Параскевського кафедрального собору міста Чернівців, виходець села.

Отець Микола зосередив увагу вірян на тому, що Церква – це корабель спасіння, до якого людина завжди повинна вдаватися, інакше – не спасеться. Вдало переплітаючи цю тему із житієм святителя Миколая, проповідник наголосив, що Миколай Чудотворець є покровителем тих, хто на морі, а тому кожен, хто молитиметься до нього і братиме приклад із його життя, зможе спастися серед бурхливого життєвого моря, перебуваючи у кораблі – Церкві.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1868 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Травень 2011  »