Головна » 2014 » Жовтень » 12 » Свято-Михайлівському храму с.Вишнівки - 20
Свято-Михайлівському храму с.Вишнівки - 20

12 жовтня, у 18-у неділю після П'ятидесятниці, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Михайлівський храм у Вишнівці - найменшому селі Снятинщини (зараз тут нараховується лише понад 20 жилих дворів), де очолив святкове богослужіння з нагоди 20-літнього ювілею з часу побудови і освячення церкви.

Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Ярослав Марикот, а також прот. Василь Захарук (с. Задубрвці), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Любомир Куцак (с. Будилів і Любківці), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Микола Марусяк (м. Снятин), прот. Андрій Гаврилюк (с. Рож-Поле), прот. Микола Борчук (с. Тулова і Устя), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця).

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій розтлумачив духовний зміст слів Христових "Будьте милосердні, як милосердний Отець ваш Небесний".

У день ювілею храм був переповнений молільниками. Особливою прикрасою богослужіння став спів хору Свято-Успенської церкви села Ганьківці.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав вишнівчан із ювілеєм їхньої святині і побажав, щоб вона ніколи не зазнала запустіння, а навпаки завжди була затребувана.

Після многоліття зі зворушливими словами привітання виступити наймолодші парафіяни церкви-ювілярки.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено Чин освячення води. Під час хресного ходу навколо храму усі присутні були окроплені свяченою водою.

Завершилося святкове богослужіння освяченням нових ікон в іконостасі.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 997 | Додав: admin | Теги: благочинний, прот. Я.Марикот, Вишнівка, ювілей, богослужіння | Рейтинг: 4.4/5

«  Жовтень 2014  »