Головна » 2018 » Серпень » 24 » Святкові заходи з нагоди 27-ої річниці Незалежності України
Святкові заходи з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк узяв участь у районних заходах з нагоди Дня незалежності України.

23 серпня, в день Державного Прапора України на площі Незалежності отець-декан у співслужінні прот. Миколи Марусяка і за участі Снятинського декана УГКЦ о.Теодора Оробця освятив полотнище українського прапора. У заході взяли участь очільники району і міста, представники громадських організацій, учні освітніх закладів Снятина, вихованці дитячого садка і небайдужі снятинчани.

24 серпня, в День незалежності України у Свято-Троїцькому соборі Снятина було звершено Божественну Літургію, під час якої було піднесено молитви за Україну, її владу, військо і за весь український народ. Окрім того у Свято-Троїцькому соборі уже склалася добра традиція: кожного року в День незалежності діти-семилітки приступають до першої Сповіді.

Після Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк долучився до урочистої колони, що пройшла центральною вулицею міста від адмінбудинку до міського парку.

Тут біля пам'ятного знака "Борцям за волю і незалежність України" була звершена заупокійна літія за всіх полеглих героїв України. Разом із прот. Михайлом Марусяком у поминальній відправі взяли участь о. Теодор Оробець, прот. Микола Марусяк, а також військові священики, які пройшли кілька ротацій в зоні проведення АТО на Сході України, - прот. Віктор Курилюк, настоятель Свято-Успенського храму в селі Видинів, і свящ. Іван Турчинський, настоятель церкви Успення Пресвятої Богородиці села Оршівці Кіцманського району Чернівецької області (Кіцманська єпархія), житель селя Устя. Під час молитви був також присутній ще один капелан - прот. Василь Мороз, настоятель Свято-Покровського храму в селі Підвисоке.

Фото Снятинської міської ради і Снятинської районної ради

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 332 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.5/2

«  Серпень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018