Головна » 2016 » Серпень » 29 » Святкове богослужіння у храмі Успення Пресвятої Богородиці села Ганьківці
Святкове богослужіння у храмі Успення Пресвятої Богородиці села Ганьківці

28 серпня Православна Церква молитовно вшановує свято Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Це свято є особливим для жителів села Ганьківці, адже храм, якому понад 150 років, присвячений Успенню Пресвятої Богородиці.

Уже стало доброю традицією для парафіян храму перед святкуванням храмового свята, під час двотижневого посту звершувати Таїнство Сповіді та Святого Причастя. 22 серпня, у понеділок ввечері  віряни мали можливість прийти до храму посповідатись, а вранці наступного дня причаститись Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.

Напередодні храмового свята, у суботу, 27 серпня ввечері було відслужене урочисте всенічне бдіння з виносом Плащаниці. Богослужіння звершив настоятель храму прот. Ярослав Марикот.

А в неділю, 28 серпня, в день престольного свята, мелодійний церковний дзвін гучно линув над селом і скликав людей до храму. Люди поспішали на Богослужіння, щоб у молитовній єдності прославити Успення Пресвятої Богородиці разом зі священнослужителями. Святкову літургію очолив прот. Іван Курилюк. Отцю Івану співслужили: настоятель храму прот. Ярослав Марикот, прот. Любомир Куцак, прот. Петро Станчак, прот. Василь Руданець,  прот. Юрій Грабовецькийпрот. Тарас Дмитрук, прот. Василь Ткачукпрот. Микола Борчук, прот. Василь Кушерський.

Службу Божу супроводжував своїм співом хор храму, керівником якого є Василина Дмитришин.

Після євангельського читання прот. Василь Руданець виголосив проповідь. У своєму слові священик розповів про Успення Божої Матері та розкрив духовний зміст цього величного свята.

Цього святкового дня дорослі та діти прийняли Святе Причастя.

Наприкінці богослужіння прот. Любомир Куцак привітав з храмовим святом настоятеля та всіх ганьківських парафіян.

Згодом на церковному подвір’ї було відслужено водосвятний молебень, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Завершилось урочисте святкування хресним ходом.

Варто зазначити, що цього дня були освячені зовнішні навісні ікони та киот для зберігання стародавнього Євангелія.

Марія Дідух, парафіянка храму

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 752 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.2/4

«  Серпень 2016  »