Головна » 2019 » Січень » 19 » Святкове богослужіння на Богоявлення Господнє
Святкове богослужіння на Богоявлення Господнє

19 січня, в день Богоявлення Господнього, у Свято-Троїцькому соборі міста Снятина було звершене урочисте богослужіння, яке очолив настоятель, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили клірики собору: прот. Теофіл Кишкан, прот. Микола Марусяк, свящ. Іван Лазаренко і протодияк. Роман Підгірний.

За богослужіння співав хор Свято-Троїцького собору під керівництвом заслуженого працівника культури Дмитра Лесюка.

Святкова служба розпочалася о 6.00 год. ранку Великим Повечір'ям із Літією, під час якої було освячено хліби, пшеницю, вино і єлей.

Згодом було звершено Божественну Літургію.

Після читання Євангелія до присутніх у храмі вірян звернувся прот. Микола Марусяк із повчальною проповіддю, в якій наголосив, наскільки важливу подію ми святкуємо в день Богоявлення Господнього, адже Спаситель Своїм Хрещенням на Йордані дає можливість усім людям, які вірять у Нього, зодягнутися в "новий одяг". Актуальними тут є слова з піснеспіву Літургії: "Усі, що в Христа хрестилися, у Христа одягнулися".

Наприкінці богослужіння своє повчальне слово сказав отець-настоятель, зазначивши, що через Богоявлення "все сьогодні сповнилося радістю".

Після "Многоліття" всі присутні вийшли на церковне подвір'я, де було звершено Чин великого освячення води.

На завершення святкового богослужіння всі були окроплені йорданською водою, а також мали нагоду її для себе отримати.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 436 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2
«  Січень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019