Головна » 2018 » Вересень » 3 » Соборне богослужіння у Белелуї з нагоди престольного свята
Соборне богослужіння у Белелуї з нагоди престольного свята

2 вересня, у 14-ту неділю після П'ятидесятниці, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Успенський храм села Белелуя, де з нагоди престольного свята очолив урочисте богослужіння у співслужінні настоятеля храму прот. Івана Курилюка, а також прот. Василя Захарука, настоятеля Свято-Миколаївської церкви села Задубрівці, прот. Миколи Курилюка, настоятеля Свято-Введенського храму села Прутівка, прот. Любомира Куцака, настоятеля Свято-Михайлівських церков у селах Будилів і Любківці, прот. Мирослава Паньківа, настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Трофанівка і Аннозачатинського храму села Бучачки, прот. Василя Руданця, настоятеля Свято-Михайлівської церкви села Красноставці, прот. Петра Станчака, настоятеля Петропавлівського храму села Хутір-Будилів, прот. Миколи Борчука, настоятеля Свято-Миколаївської церкви села Устя і Благовіщенського храму села Тулова, прот. Павла Захарука, настоятеля церкви на честь Почаївської ікони Божої Матері села Задубрівці, прот. Василя Мороза, настоятеля Свято-Покровської храму села Підвисоке, прот. Василя Кушерського і протодияк. Романа Підгірного, клірика Свято-Троїцького собору міста Снятина.

Після читання Євангелія отець-декан звернувся до парафіян і гостей белелуйського храму із повчальною проповіддю.

Після Божественної Літургії собором духовенства було звершене читання Акафіста Успінню Пресвятої Богородиці.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом.

Після "Многоліття" священнослужителі і віряни були помазані освяченою оливою, а згодом усі вийшли на церковне подвір'я, де було звершене водосвяття.

На завершення святкового богослужіння усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 175 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018