Головна » 2019 » Травень » 25 » Снятинський декан відвідав Ганьківці
Снятинський декан відвідав Ганьківці

19 травня, в 4-ту неділю після Пасхи, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Успенський храм села Ганьківці, де звершив Божественну Літургію. За богослужінням отцю-декану співслужили настоятель храму прот. Василь Семотюк і клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець-благочинний виголосив повчальну проповідь, у якій висвітлив духовний зміст чуда, звершеного Христом, - зцілення розслабленого в купальні біля Овечих воріт у Єрусалимі.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк подякував настоятелю і ганьківській громаді за жертовне служіння Господу і за належну турботу храмом Божим.

Також отець Михайло вручив грамоти Снятинського деканату найактивнішим членам громади.

Згодом своїми душевними переживаннями поділилися наймолодші парафіяни ганьківської церкви.

На завершення богослужіння було освячено зовнішні ікони, встановлені на фасаді храму, а також звершено хресний хід навколо храму по новій доріжці, цьогоріч викладеній стараннями громади.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 567 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.3/3
«  Травень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019