Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Вересень » 27 » У Свято-Троїцькому соборі відсвяткували Спомин чуда Архістратига Михаїла
У Свято-Троїцькому соборі відсвяткували Спомин чуда Архістратига Михаїла

19 вересня, в день спомину Чуда Архістратига Михаїла в Хонах, у Свято-Троїцькому соборі міста Снятина відбулося урочисте соборне богослужіння, яке очолив настоятель храму, Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні прот. Теофіла Кишкана, прот. Михайла Мизюка, прот. Любомира Куцака, прот. Петра Станчака, прот. Тараса Дмитрука, прот. Миколи Борчука, свящ. Івана Лазаренка, свящ. Романа Мизюка і протодияк. Романа Підгірного.

За святковим богослужінням разом із вірянами молився і міський голова Снятина Анатолій Шумко.

Перед Божественною Літургією було звершене читання Акафіста святому Архістратигу Михаїлу.

Після євангельського читання повчальну проповідь виголосив прот. Михайло Мизюк.

Під час Божественної Літургії було піднесено молитви за Божу милість до всіх людей під час епідемії. Окрім того в цей день усі в храмі молилися за Господню опіку і заступництво Архістратига Михаїла для міста Снятина і всіх снятинчан.

Наприкінці богослужіння прозвучали вітання, адресовані настоятелю, парафіянам, всім жителям Снятина і гостям.

Завершилося святкування водосвяттям, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 147 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021