Головна » 2013 » Січень » 13 » "Розколяда" у Джурові
"Розколяда" у Джурові

У суботу, 12 січня, у Джурівському сільському будинку культури відбулася "Розколяда", організована небайдужими жителями і вихідцями села Джурів. Різдвяно-новорічне дійство проходило з благословення і за сприяння настоятеля Хрестовоздвиженського храму с. Джурів протоієрея Ярослава Петрука.

На запрошення організаторів на свято завітав Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, а також кілька священиків Снятинського деканату.

Відкрив "Розколяду" джурівський церковний хор співом тропаря "Різдво Твоє, Христе Боже наш...", а далі була поставлена інсценівка "Вертепу", звучали колядки і щедрівки, - усе це у виконанні джурівської дітвори - учнів недільної школи.

У глядацькому залі панувала тепла атмосфера: виступи юних артистів супроводжували оплесками, а колядки і щедрівки підспівували.

Особливого колориту надав виступ церковного хору і священнослужителів, які разом прославили народженого Месію.

На завершення зі словами повчання, привітання і подяки звернувся прот. Михайло Марусяк, який, вказавши на духовний зміст різдвяних свят, закликав усіх, особливо дітей, пам'ятати безмежну і неосяжну любов Божу і завжди відповідати на неї. У знак вдячності дітям отець-декан подарував їм іконки Різдва Христового

Далі звучали слова вдячності від настоятеля прот. Ярослава Петрука і сільського голови Джурова Заграновської І.М.

Сподіваємось, подібні свята будуть організовуватись не лише у Джурові, а й по всьому Покутті!

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1123 | Додав: admin | Теги: Джурів | Рейтинг: 5.0/3

«  Січень 2013  »