Головна » 2014 » Листопад » 24 » Районна олімпіада "Юні знавці Біблії"
Районна олімпіада "Юні знавці Біблії"

24 листопада у Снятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходив ІІ (районний) етап олімпіади з християнської етики "Юні знавці Біблії", організований Снятинським районним методичним кабінетом. У олімпіаді взяли участь учні 5-6, 8-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

Захід розпочався спільною молитвою, після якої усіх учасників олімпіади на плідну працю благословив протоієрей Тарас Дмитрук, учитель християнської етики Снятинської школи №2, настоятель Іоано-Богословської церкви м. Снятин (Кулачин), яка духовно опікується цим навчальним закладом.

Згодом свящ. Павло Захарук, учитель християнської етики Задубрівської ЗОШ, закликав усіх до спільного читання Святого Письма. Учасники прочитали уривок із Євангелія від Матфея.

Після напутнього слова священиків методист Снятинського РМК Ольга Стипчук повідомила учнів про умови олімпіади, а завуч школи №2 оголосила розподіл окремих груп учасників олімпіади по класах. Після організаційної частини учні приступили до виконання завдань.

Під час роботи учнів учителі християнської етики Снятинського району мали нагоду переглянути фільм про чудотворні Богородичні ікони і поділитися як методичним, так і духовно-моральним досвідом.

До слова, серед учителів християнської етики немалий відсоток складають священики Снятинського деканату УПЦ КП, які поруч із богословською освітою здобули і світську. Серед них: прот. Михайло Мизюк, прот. Ярослав Петрук, прот. Віталій Кулаєць, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк, прот. Роман Близнюк, свящ. Роман Гуменяк, свящ. Павло Захарук, дияк. Дмитро Джус.

Категорія: Церква і школа | Переглядів: 1520 | Додав: admin | Теги: школа, духовенство, християнська етика | Рейтинг: 3.7/7

«  Листопад 2014  »