Головна » 2018 » Грудень » 5 » Храмове свято в Прутівці
Храмове свято в Прутівці

4 грудня, коли Православна Церква святкує Введення в храм Пречистої Діви Марії, свій храмовий день відзначає Свято-Введенська парафія села Прутівка. На запрошення настоятеля святкове богослужіння з цієї нагоди тут очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Миколи Курилюка, а також: настоятеля Хрестовоздвиженської церкви села Потічок прот. Василя Джуса, настоятеля Свято-Миколаївського храму міста Снятина і Свято-Михайлівської церкви села Завалля прот. Михайла Мизюка, в.о. настоятела Свято-Миколаївського храму села Залуччя Горішнє прот. Станіслава Войтовича, настоятеля Свято-Успенського храму села Белелуя прот. Івана Курилюка, настоятеля Петропавлівської церкви села Хутір-Будилів прот. Петра Станчака, настоятеля Свято-Успенського храму села Видинів прот. Віктора Курилюка, настоятеля Свято-Вознесенської церкви села Княже прот. Віталія Кулайця і настоятеля Свято-Покровського храму села Підвисоке прот. Василя Мороза.

Після читання Євангелія прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь, з'ясувавши історичне та духовне значення свята, а також вказавши на його значущість для кожного християнина.

Наприкінці Божественної Літургії собором духовенства було звершене читання Акафіста Пресвятій Богородиці, а згодом - освячення води.

Вітаючи настоятеля і його парафіян із храмовим святом, отець-декан подякував їм за сумлінну працю на славу Божу і побажав миру, злагоди і процвітання.

На завершення святкового богослужіння всі присутні були окроплені свяченою водою, а також мали нагоду приступити до помазування св. оливою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 992 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.4/5
«  Грудень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018