Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2010 » Грудень » 20 » Престольне свято в Микулинцях (оновлено)
Престольне свято в Микулинцях (оновлено)
В день пам'яті святителя Миколая Чудотворця своє престольне свято відзначає Свято-Миколаївська церква міста Снятин (мікрорайон Микулинці). На запрошення настоятеля протоієрея Михаїла Мизюка на храмовий празник прибули священики із сусідніх парафій.
Очолив Божественну літургію протоієрей Степан Гуменяк, настоятель Свято-Покровської церкви в с. Рудники і Свято-Успенської церкви у с. Іллінці.

Йому співслужили: протоієрей Михаїл Мизюк, протоієрей Василь Джус, протоієрей Микола Курилюк, протоієрей Віталій Кулаєць, протоієрей Юрій Грабовецький і протоієрей Микола Марусяк.

Після євангельського читання до парафіян з проповіддю звернувся протоієрей Віталій Кулаєць, .

який на прикладі житія святителя Миколая закликав своїх слухачів здобувати необхідні кожній людині чесноти любові і милосердя.

Після Божественної літургії було відслужено молебень, після якого до всіх присутніх звернувся протоієрей Степан Гуменяк,

який наголосив на тому, що все в житті кожної людини стається  з волі Божої. Завдання кожної людини полягає в тому, щоб уміти правильно цю волю Божу виконати, так як це зумів зробити святитель Миколай. На завершення своєї проповіді отець Степан побажав настоятелю і його пастві молитовного заступництва від їхнього небесного покровителя. Відповідаючи на привітання, отець-настоятель щиро подякував священикам, які прибули на свято і розділили його радість, і побажав усім присутнім Божого благословення за молитвами святого Миколая Чудотворця.
Після многоліть священнослужителі прославили святителя Миколая співом величання, після чого вийшли на церковне подвір'я, де було звершено водосвятний молебень.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 2026 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2010  »

прот. Микола Марусяк © 2021