Головна » 2011 » Квітень » 8 » Престольне свято у Тулові
Престольне свято у Тулові

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці відкриває для кожної віруючої людини таїну Божественного задуму щодо спасіння людства.  "Сьогодні початок нашого спасіння," - співаємо у тропарі свята і разом із архангелом Гавриїлом прославляємо Діву Марію: "Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою!"

Особливістю цього свята є те, що воно майже завжди випадає у період Великого посту. І це не даремно: мабуть, лише в такому контексті християнин може до кінця осмислити вагу радості у Бозі.

Вдвічі особливим це свято є для Благовіщенської церкви села Тулова, яка в цей день святкує своє престольне свято.

На запрошення настоятеля храму свящ. Миколи Борчука розділити радість храмового дня прибув Снятинський декан протоієрей Михаїл Марусяк, який і очолив святкове богослужіння. Його Високопреподобію співслужили настоятель храму свящ. Микола Борчук, а також прот. Іван Курилюк, прот. Ярослав Марикот, прот. Володимир Івасюк, прот. Юрій Грабовецький, прот. Петро Станчак, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк.

Після Євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій висвітлив духовно-моральне значення свята, звернувши увагу вірян на ціну тієї радості, якої сподобилася Пречиста Діва Марія, адже саме в час Великого посту вона стає найбільш очевидною.

Після Божественної літургії отець-настоятель подякував усім священнослужителям за співслужіння.

Завершилася святкова відправа водосвятним молебнем на церковному подвір'ї.

Більше фото можна побачити тут

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 713 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2011  »