Головна » 2011 » Жовтень » 15 » Престольне свято у Підвисокому
Престольне свято у Підвисокому

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, свій храмовий день відсвяткувала Свято-Покровська громада села Підвисоке. Святкове богослужіння з нагоди престольного свята очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили: прот. Михайло Никифорюк (с. Топорівці, Коломийська єпархія), прот. Василь Захарук (с. Задубрівці), прот. Василь Джус (сс. Русів і Потічок), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Ярослав Марикот (с.Ганьківці), прот. Василь Руданець (с.Красноставці), прот. Тарас Дмитрук (м.Снятин і с.Залуччя Долішнє), прот. Юрій Грабовецький (с.Стецева), прот. Василь Угрин (клірик Кіцманської єпархії), прот.Андрій Єреміїк (клірик Кіцманської єпархії), свящ. Микола Лагодич (клірик Трьохсвятительського храму ЧНУ, м.Чернівці), свящ. Василь Мороз – настоятель і дияк. Роман Підгірний (клірик Свято-Троїцького собору м.Снятин).

Після євангельського читання прот.Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій розповів про повчальне значення свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Перед завершенням святкового богослужіння було відслужено акафіст Покрові Пресвятої Богородиці і водосвятний молебень, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1370 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2011  »