Головна » 2011 » Липень » 28 » Престольне свято у Долішньому Залуччі
Престольне свято у Долішньому Залуччі

28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, уже вп'яте свій храмовий день святкує Свято-Володимирська громада села Долішнє Залуччя. Святкове богослужіння очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк, якому співслужили: настоятель храму протоієрей Тарас Дмитрук, а також прот. Іван Романчак, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюк, прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Петро Станчак, прот. Василь Ткачук, прот. Микола Марусяк, свящ. Микола Борчук, свящ. Віталій Коржинський, свящ. Василь Мороз.

Після євангельського читання протоієрей Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій, розкриваючи окремі елементи житія князя Володимира, наголосив, який важливий крок зробив святий не лише для себе, а й для своєї держави, і навіть для нас самих, прийнявши Хрещення і охрестивши свій народ. У наш час, як і в часи Володимира Великого, є чимало проповідників, які пропонують свою віру, своє вчення, але як князь послухав лише тих, які проповідували істинного Бога, так і нам треба слухати лише таку проповідь, яка веде до Бога і вічного блаженного життя, – наголосив отець-декан.

Після завершення Божественної літургії отець Михайло привітав настоятеля і парафіян із храмовим днем, а іменинників – із днем Ангела, побажавши їм молитовного заступництва від святого князя Володимира Великого.

У свою чергу отець-настоятель подякував благочинному і всім священнослужителям за спільну Божественну трапезу і побажав усім многих літ життя.

Завершилося святкове богослужіння водосвятним молебнем на церковному подвір'ї і хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені освяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 738 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3

«  Липень 2011  »