Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2021 » Липень » 27 » Престольне свято Троїцького собору в Снятині
Престольне свято Троїцького собору в Снятині

20 червня, в день Пресвятої Тройці, храмове свято відзначає громада Свято-Троїцького собору міста Снятина. Урочисте богослужіння з цієї нагоди очолив настоятель собору, Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: прот. Теофіл Кишкан, прот. Іван Курилюк, прот. Юрій Грабовецький, прот. Віталій Кулаєць, прот. Василь Ткачук, прот. Микола Марусяк, свящ. Іван Лазаренко і протодияк. Роман Підгірний.

Почалося святкове богослужіння читанням Акафіст Пресвятій Тройці. Згодом було звершено Божественну Літургію.

Після читання Євангелія повчальну проповідь виголосив прот. Василь Ткачук.

Наприкінці богослужіння настоятель привітав усіх зі святом, подякував священнослужителям за спільну духовну трапезу і побажав усім благодаті Святого Духа, яка "немічне лікує і збідніле доповнює".

Після урочистого "Многоліття" всі присутні були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням, а згодом на церковному подвір'ї було звершене водосвяття.

Завершилося урочисте богослужіння хресним ходом навколо храму під урочистий передзвін. Усі присутні були щедро окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 52 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2021  »

прот. Микола Марусяк © 2021