Головна » 2015 » Серпень » 6 » Престольне свято каплиці на Галицькому гостинці
Престольне свято каплиці на Галицькому гостинці

5 серпня, в день вшанування Почаївської ікони Богоматері, - престольне свято храму-каплиці на Галицькому гостинці біля села Задубрівці. З цієї нагоди до храму завітав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, який очолив святкове богослужіння. Отцю-декану співслужили: настоятель храму свящ. Павло Захарук, а також прот. Василь Близнюк, прот. Михайло Гуменяк (настоятель Свято-Успенського храму с. Чернятин Городенківського району, Коломийська єпархія), прот. Василь Захарук,  прот. Степан Гуменякпрот. Василь Джус, прот. Іван Курилюк, прот. Мирослав Паньків, прот. Любомир Куцак, прот. Василь Руданець, прот. Микола Марусяк, прот. Андрій Гаврилюк, прот. Роман Близнюк, свящ. Роман Гуменяк, свящ. Василь Кушерський (клірик храму Всіх святих землі української м. Івано-Франківськ), протодияк. Роман Підгірний і дияк. Тарас Гуменяк (клірик Свято-Успенського храму с. Чернятин Городенківського району, Коломийська єпархія).

Після Євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій наголосив на винятковому значенні Пресвятої Богородиці у житті як кожного християнина зокрема, так і всього нашого народу.

На свято до "темної" каплиці прибуло чимало вірян із різних сіл Снятинщини і Городенківщини.

Святкове богослужіння прикрасив мелодійний спів парафіяльного хору із с. Топорівці Городенківського району.

Під час Божественної Літургії чимало вірян приступили до Причастя Тіла і Крові Христової.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всіх парафіян із храмовим святом.

Згодом було звершено водосвятний молебень, а також освячено нову криницю.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 987 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.8/5

«  Серпень 2015  »