Головна » 2012 » Вересень » 10 » Попельниківському храму – 175
Попельниківському храму – 175

9 вересня, у 14-ту неділю після П'ятдесятниці, у Свято-Михайлівській церкві села Попельники відзначили 175-річчя храму. З нагоди такого ювілею на запрошення громади святкове богослужіння очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Його Високопреосвященству співслужили: Снятинський декан прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Ігнатій Мельник, а також прот. Михайло Мизюк, прот. Петро Станчак, прот. Микола Марусяк, прот. Ярослав Петрук, прот. Віталій Кулаєць, прот. Роман Василевич, прот. Володимир Івасюк, прот. Василь Ткачук, свящ. Роман Гуменяк.

Перед Божественною Літургією владика Іоасаф освятив оновлений розпис вівтаря.

На запричасному зі змістовною проповіддю звернувся прот. Михайло Марусяк - Снятинський благочинний, який, розкриваючи значення євангельського читання (притчу про покликаних на весільну вечерю), торкнувся болючих проблем сьогодення - відчуженість людини від Бога.

Після Літургії слово повчання виголосив Високопреосвященний владика, який висловив своє переконання, що попельниківська громада - достойні нащадки своїх дідів-прадідів, оскільки зберегли і примножили успадкований від них храм.

До ювілею церкви ініціативна група жителів села Попельники побудувала каплицю на честь святого Іоана Хрестителя. Поставили її в буквальному розумінні на водоймі, де уже кілька років поспіль настоятель храму разом із громадою на свято Богоявлення Господнього освячує воду.

Після уставного многоліття, яким завершилася Божественна літургія в храмі, собор духовенства на чолі зі своїм архієреєм і численна громада рушили хресним ходом до новозбудованої каплиці, а це приблизно 2 км шляху.

Після освячення каплиці владика Іоасаф вручив цілу низку благословенних грамот найактивнішим будівничим новоосвяченої святині.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 628 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.0/2

«  Вересень 2012  »