Головна » 2018 » Квітень » 6 » Майстер-клас із писанкарства й акція "Великодній кошик для бійця"
Майстер-клас із писанкарства й акція "Великодній кошик для бійця"

Шостого тижня Великого посту вихованці недільної школи, що діє при Свято-Троїцькому соборі міста Снятина, спробували свої здібності у писанкарстві, а водночас долучилися до акції "Великодній кошик для бійця". Майстер-клас із писанкарства було проведено в Снятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 учителем трудового навчання Ганною Камад, яка завжди радо співпрацює із недільною школою.

Окрім того Ганна Михайлівна є активним волонтером Снятинської організації "Всеукраїнської ліги українських жінок" і тому запропонувала поєднати "корисне" з "приємним": ознайомити дітей із азами писанкарства і надати можливість дітям власноруч виготовити писанку для українських бійців на Донбасі.

Зроблені дитячими руками писанки і крашанки згодом були відправлені на Схід України, аби засвідчити, що наймолодші снятинці пам'ятають про тих, кому вони завдячують спокійним сном і мирним небом.

Категорія: Церква і школа | Переглядів: 212 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018