Головна » 2018 » Липень » 12 » Петропавлівська громада села Хутір-Будилів відзначила храмове свято
Петропавлівська громада села Хутір-Будилів відзначила храмове свято

12 липня (29 червня за ст. ст.), в день пам'яті святих першоверховних апостолів Петра і Павла, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Петропавлівську церкву села Хутір-Будилів, де з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Петро Станчак, прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюкпрот. Любомир Куцак, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Віталій Кулаєць, прот. Роман Грищук (Чернівецька єпархія), прот. Тарас Дмитрук, прот. Василь Мороз і протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання отець-декан виголосив повчальну проповідь, у якій на основі слів Спасителя, звернених до апостола Петра: "Блажен ти, Симоне...", з'ясував, що необхідно для християнина, аби ці слова були адресовані і йому, тобто що може стати запорукою справжнього духовного щастя.

Наприкінці богослужіння отець-благочинний привітав громаду із храмовим святом, а настоятеля ще й із днем Ангела.

Від імені хутір-будилівської громади свого настоятеля, прот. Петра Станчака з днем Ангела привітав церковний староста Олег Салтисік.

Після многоліття усі присутні були помазані освяченою оливою, а згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвяття.

На завершення святкового богослужіння усі присутні були окроплені свяченою водою, а також мали нагоду причаститися її задля зцілення душі і тіла.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 928 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Липень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018