Головна » 2017 » Липень » 9 » Патріарше богослужіння у Манявському монастирі
Патріарше богослужіння у Манявському монастирі

7 липня, у свято Різдва Іоана Хрестителя і в день пам'яті преподобних Іова і Феодосія Манявських, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Хрестовоздвиженський Манявський монастир, де очолив святкове богослужіння. Його Святості співслужили: митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, братія обителі та монастирських скитів на чолі з архімандритом Феогностом (Бодоряком); духовенство Івано-Франківської та інших єпархій. Серед них і священики Снятинського деканату на чолі з благочинним протоієреєм Михайлом Марусяком: прот. Василь Захарукпрот. Степан Гуменяк, прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Марусяк, прот. Павло Захарук, прот. Андрій Гаврилюкпрот. Богдан Близнюк, прот. Роман Близнюк, свящ. Дмитро Джус.

За богослужінням також молилися голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови облради Василь Гладій, перший заступник Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак, представники усіх райдержадміністрацій області, а також багато тисяч вірян з різних куточків України.

Більше інформації про богослужіння дивіться на офіційному сайті УПЦ КП і на сайті Івано-Франківської єпархії.

Категорія: З життя Церкви | Переглядів: 351 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Липень 2017  »