Головна » 2012 » Липень » 8 » Паломництво до Українського Афону
Паломництво до Українського Афону

7 липня, в день Різдва Іоана Хрестителя, коли Українська Церква вшановує пам'ять преподобних Іова і Феодосія Манявських, група паломників зі Снятинщини відвідала Манявський Хрестовоздвиженський монастир.

Як і минулих років, святкове богослужіння очолив Святійших Патріарх Київський і всєї Руси-України Філарет, якому співслужили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Дрогобицький і Самбірський Михаїл, братія монастиря, а також біля трьох десятків священиків Івано-Франківської і сусідніх єпархій. Снятинський деканат на святковому богослужінні представляв декан – прот. Михайло Марусяк, а також прот. Василь Захарук, прот. Мирослав Паньків, і прот. Микола Марусяк.

Цьогорічне святкове богослужіння проходило на монастирському подвір'ї  перед Хрестовоздвиженським собором, оскільки сам собор не міг умістити таку кількість вірян.

Після Божественної літургії Святійший Владика виголосив проповідь, у якій закликав усіх, наслідуючи приклад святого Іоана Предтечі і преподобних Іова та Феодосія, жити по-християнськи, а це означає вміти цінувати те, що Бог нам дає, в тому числі і державу, і рідну мову, і свою Церкву.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Паломники мали можливість прикластися до ікони Пресвятої Богородиці "Ігуменя Манявська", яка нещодавно замироточила, після чого усі піднялися до "Блаженного каменя", де було відслужено акафіст преподобним Іову і Феодосію Манявським.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 847 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3

«  Липень 2012  »