Головна » 2017 » Вересень » 25 » Найменшому селу Снятинського району - 240
Найменшому селу Снятинського району - 240

24 вересня, у 16-ту неділю після П'ятидесятниці, у селі Вишнівка відбулися  заходи з нагоди 240-ліття від часу заснування села, які почалися урочистим богослужінням у Свято-Михайлівському храмі. Божественну Літургію очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Ярослава Марикота, а також прот. Любомира Куцака, прот. Василя Руданця, прот. Петра Станчака і протодияк. Романа Підгірного.

Разом з вірянами в храмі молився сільський голова Ганьківців Василь Шиян (с. Вишнівка належить до Ганьківської сільської ради).

Наприкінці богослужіння отець-декан привітав усю вишнівську громаду із ювілеєм, а юні жителі Вишнівки подякували священнослужителям за їхні молитви й участь у святкуванні.

Після Божественної Літургії на могилі воїна Анатолія Василика, який загинув 23 липня 2016 року поблизу м. Мар'їнка на Донеччині, було освячено пам'ятну надгробну плиту та звершено заупокійну літію.

Після поминальної відправи своїм зворушливим співом присутніх вразив народний аматорський чоловічий вокальний квартет «Січ» із села Белелуя.

Згодом було відкрито й освячено пам'ятний хрест, виготовлений на честь 240-ліття села.

На завершення святкування до присутні звернулися сільський голова Василь Шиян і заступник голови Снятинської РДА Ігор Гуцуляк.

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 898 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.7/3

«  Вересень 2017  »