Головна » 2016 » Серпень » 30 » На Успення Пресвятої Богородиці храмовий день відсвяткували у Видинові
На Успення Пресвятої Богородиці храмовий день відсвяткували у Видинові

28 серпня, коли Православна Церква урочисто святкує Успення Пресвятої Богородиці, своє престольне свято відзначає православна громада села Видинів. З нагоди храмового дня на парафію завітав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, який очолив тут святкове богослужіння. Отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Віктор Курилюк, а також прот. Микола Курилюк і прот. Ярослав Петрук.

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив повчальну проповідь, у якій розкрив духовний зміст свята і наголосив на його виховному значенні для кожного християнина.

Перед завершення Літургії духовенство прочитало Акафіст Успенню Богоматері, під час якого підносили особливі прохання за мир в Україні і за українське військо.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом. Прот. Віктор Курилюк з нагоди престольного дня відзначив небайдужих членів видинівської громади.

Після Божественної Літургії всі присутні були помазі єлеєм, який був освячений напередодні на всенічній.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено Чин малого освячення води.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 382 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 2.0/2

«  Серпень 2016  »