Головна » 2016 » Липень » 12 » На 25-літній ювілей храму до Хутора-Будилова завітав Митрополит Іоасаф
На 25-літній ювілей храму до Хутора-Будилова завітав Митрополит Іоасаф

12 липня, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Петропавлівська громада села Хутір-Будилів відзначає своє престольне свято. Однак цього року це не просто храмовий день: у 2016 році виповнюється 25 літ із часу заснування хутір-будилівської церкви.

З цієї нагоди до Хутора-Будилова завітав Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, який у співслужінні собору духовенства і разом із численними вірянами звершив тут Божественну Літургію.

На подвір'ї храму архіпастиря зустрічали наймолодші парафіяни Петропавлівської церкви, а при вході до святині владику вітав настоятель прот. Петро Станчак.

Перед Божественною Літургією архієрей прочитав молитву на освячення настінних розписів і окропив їх свяченою водою.

За Літургією Митрополиту Іоасафу співслужили: благочинний Снятинського району прот. Михайло Марусяк, благочинний Глибоцького району Чернівецької єпархії прот. Роман Грищук, прот. Василь Джус, прот. Микола Курилюк, прот. Михайло Мизюк, прот. Іван Курилюк, прот. Любомир Куцакпрот. Ярослав Марикот, прот. Ярослав Петрук, прот. Ігора Гук (Чернівецька єпархія), прот. Василь Руданець, прот. Ігнатій Мельник, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Василь Ткачукпрот. Микола Марусяк, прот. Володимир Івасюк, прот. Віктор Курилюк, прот. Микола Борчук, прот. Богдан Близнюк, прот. Василь Мороз, свящ. Василь Кушерський і протодияк. Петро Стецюк.

Перед Причастям вірян з повчальною проповіддю звернувся прот. Михайло Марусяк, який на основі слів ап. Павла "Сила моя виявляється в немочі" з'ясував, як кожному християнинові треба ставитися до життєвих скорбот і негараздів.

Наприкінці Божественної Літургії до вірян і духовенства звернувся Митрополит Іоасаф, який на прикладі житія святих апостолів Петра і Павла показав, як нам належить служити Богові і нести слово Євангелія до людей.

Згодом дітвора, юнаки і дівчата - парафіяни храму - привітали гостей із величним святом, а свого настоятеля - із днем Ангела і ювілеєм церкви.

З нагоди чвертьстолітнього ювілею церкви архієрей нагородив благословенними грамотами церковну громаду, хор, братство і сестринство, а також серед тих, хто стояв біля витоків заснування і будівництва храму, - колишнього директора меблевого комбінату Михайла Любчина. До того ж було нагроджено грамотою Володимира Томаша, який в теперішній час долучився до облаштування благоустрою церкви.

Завершилося святкове богослужіння освяченням пам'ятного хреста на честь 25-ліття заснування храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1591 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.4/8

«  Липень 2016  »