Головна » 2017 » Листопад » 6 » Митрополит Івано-Фраківський і Галицький Іоасаф відвідав Стецеву
Митрополит Івано-Фраківський і Галицький Іоасаф відвідав Стецеву

5 листопада, у 5-ту неділю після П'ятидесятниці Свято-Вознесенську церкву села Стецева відвідав Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. На церковному подвір'ї архієрея зустрічали вихованці недільної школи, а при вході до святині владику Іоасафа привітав настоятель храму прот. Юрій Грабовецький із собором духовнества.

За богослужінням владиці-митрополитові співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, прот. Михайло Мизюк, прот. Василь Джус, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк, прот. Богдан Близнюк, прот. Василь Мороз, прот. Дмитро Джус і протодияк. Петро Стецюк.

Перед Божественною Літургією владика Іоасаф освятив оновлені розписи вівтарної частини храму.

Під час Причастя духовенства до присутніх у храмі вірян з повчальною проповіддю звернувся прот. Михайло Мизюк, який на прикладі євангельської притчі про багача і Лазаря продемонстрував правдивість слів ап. Павла: "Людям ви­з­начено один раз умерти, а потiм суд" (Євр. 9: 27).

Цього недільного дня багато стецівчан і гостей із сусідніх сіл прийшли до храму помолитися. Чимало вірян причастилися Святих Тіла і Крові Христових.

Наприкінці богослужіння Митрополит Іоасаф звернуся до присутніх із повчальним словом, наголосивши, що сьогоднішнє Євангельське читання чітко підтверджує правдивість православного вчення про загробне життя. "А тому нам, християнам, необхідно ретельно виконувати Христову заповідь любові, щоб отримати вічне життя у Царстві Небесному", - наголосив високопреосвященний владика.

Після проповіді архієрей благословенними грамотами нагородив громаду, братство, сестринство і церковних хор Свято-Вознесенського храму.

Настоятель прот. Юрій Грабовецький від імені всіх стецівчан щиро подякував владиці Іоасафові за архіпастирську опіку, щиру молитву і мудрі настанови.

На завершення богослужіння всі присутні мали нагоду прикластися до часточки мощей свт. Іоана Тобольського, які постійно зберігаються на престолі храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 714 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2017  »