Головна » 2016 » Липень » 26 » Митрополит Іоасаф звершив Літургію в селі Шевченкове з нагоди 25-ліття храму
Митрополит Іоасаф звершив Літургію в селі Шевченкове з нагоди 25-ліття храму

24 липня, в 5-ту неділю після П'ятидесятниці, у день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, відбулося урочисте святкування 25-літнього ювілею Свято-Михайлівського храму села Шевченкове Снятинського деканату. На запрошення настоятеля церкви свящ. Василя Кушерського святкове богослужіння з цієї нагоди очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужінні благочинного Снятинського деканату прот. Михайла Марусяка, настоятеля Спасо-Преображенського скиту Манявського монастиря архімандрита Софронія (Леніва), прот. Василя Захарука, прот. Михайла Мизюка, прот. Івана Курилюка, прот. Ярослава Марикота, прот. Петра Станчака, прот. Любомира Тетері, прот. Василя Руданця, прот. Юрія Грабовецького, прот. Миколи Марусяка, свящ. Володимира Захарука, свящ. Павла Захарука і свящ. Івана Турчинського (Кіцманська єпархія).

Під час Малого входу настоятеля храму свящ. Василя Кушерського було возведено в сан протоієрея.

За Божественною Літургією Митрополит Іоасаф рукоположив у сан диякона випускника Богословського відділення КПБА при філософсько-теологічному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича й аспірантури КПБА, здобувача кафедри богослов'я Київської православної богословської академії Івана Мизюка.

Під час причастя духовенства з повчальною проповіддю до присутніх у храмі вірян звернувся прот. Михайло Марусяк, який, розкривши духовний зміст євангельської розповіді про зцілення біснуватих у Гергесинському краї, пояснив причини одержимості і з'ясував запобіжні заходи, яких варто вживати кожному християнину.

Наприкінці богослужіння Архієрей підніс подячну молитву до Всемилостивого Бога від імені всіх жителів села Шевченкове за те, що в їхньому селі уже 25 років є храм і всі мають можливість у ньому складати Господу свої прохання і подяки.

Після Божественної Літургії Митрополит Іоасаф виголосив повчальну проповідь, з'ясувавши, яке важливе місце в житті кожної людини посідає храм Божий, адже тут ми маємо можливість не лише по-особливому помолитися, а й, що найважливіше, приступити до Таїнства Євхаристії, причастившись Найсвятішого Тіла і Крові Господньої.

Згодом Архієрей привітав настоятеля і всю громаду із ювілеєм, зазначивши, що щасливими є ті люди, яким випадає будувати храм Божий, адже зводиться він для всіх прийдешніх поколінь. З нагоди святкування владика Іоасаф нагородив Благословенними грамотами найактивніших парафіян.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 849 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.5/6

«  Липень 2016  »