Головна » 2013 » Вересень » 16 » Митрополит Іоасаф відвідав село Княже
Митрополит Іоасаф відвідав село Княже

15 вересня, у 12-ту неділю після П'ятидесятниці, у день пам'яті преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських, Свято-Вознесенський храм села Княже відвідав Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф .

Перед початком Божественної Літургії архієрей освятив оновлені внутрішні розписи храму.

Під час богослужіння Митрополиту Іоасафу співслужили: Снятиський благочинний прот. Михайло Марусяк, настотель храму прот. Віталій Кулаєць, а також прот. Іван Романчак (с. Залуччя Горішнє), прот. Микола Курилюк (с. Прутівка), прот. Михайло Мизюк (м. Снятин (Микулинці) і с. Завалля), прот. Ярослав Марикот (села Ганьківці і Вишнівка), прот. Ігнатій Мельник (с. Попельники), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Тарас Дмитрук (м. Снятин (Кулачин) і с. Залуччя Долішнє), прот. Микола Марусяк (м. Снятин), прот. Ярослав Петрук (с. Джурів), прот. Микола Семелюк (м. Чернівці), прот. Володимир Івасюк (с. Драгасимів), прот. Роман Василевич (с. Тучапи), прот. Віктор Курилюк (с. Видинів), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця).

Цього дня храм не міг вмістити всіх вірян, які прийшли помолитися разом зі своїм архієреєм.

На запричасному проповідь на тему євангельського читання виголосив прот. Микола Марусяк.

Перед відпустом Літургії було звершено молебень із хресним ходом, під час якого оновлений зовні храм і всіх присутні були окроплені свяченою водою.

Після читання Євангелія і відпусту на паперті храму Митрополит Іоасаф звернувся до всіх присутніх із повчальним архіпастирським словом.

Згодом архієрей вручив благословенні грамоти тим парафіянам, які найактивніше брали участь у ремонтних роботах.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 2858 | Додав: admin | Теги: богослужіння, Митрополит Іоасаф, Княже | Рейтинг: 4.5/4

«  Вересень 2013  »