Головна » 2013 » Жовтень » 6 » Митрополит Іоасаф освятив новий престол у Введенському храмі села Балинці
Митрополит Іоасаф освятив новий престол у Введенському храмі села Балинці

6 жовтня, у 15-ту неділю після П'ятидесятниці, у день Зачаття Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав Свято-Введенський храм села Балинці Снятинського району. Цьогоріч Балинцівська церква святкує своє 20-ліття. З цієї нагоди архіпастир освятив новий престол і звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству спіслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму свящ. Віталій Коржинський, а також прот. Василь Захарук, прот. Степан Гуменяк, прот. Мирослав Паньків, прот. Юрій Грабовецький, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк, прот. Андрій Гаврилюк, прот. Роман Близнюк, свящ. Роман Гуменяк, свящ. Василь Мороз, свящ. Назарій Гагалюк (Чернівецька єпархія).

На Малому вході владика Іоасаф возвів настоятеля храму до сану протоієрея.

У цей величний для балинцівської громади день церква-ювілярка була наповнена богомолцями, особливо відрадно було бачити наймолодших парафіян.

На запричасному до вірян звернувся прот. Михайло Марусяк, який розтлумачив значення заклику Христового іти за Ним.

Після відпусту Митрополит Іоасаф виголосив проповідь, у якій на прикладі святого Іоана Предтечі закликав усіх бути завжди вірними Христу і служити Йому всім своїм життям.

З нагоди ювілею храму архієрей нагородив благословенними грамотами церковний хор і всю громаду Введенської церкви.

Настоятель храму прот. Віталій Коржинський подякував владиці Іоасафу за молитви і настанови і на знак вдячності підніс букет квітів.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліття.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1205 | Додав: admin | Теги: Балинці, Митрополит Іоасаф, ювілей, богослужіння | Рейтинг: 3.5/2

«  Жовтень 2013  »