Головна » 2017 » Листопад » 20 » Митрополит Іоасаф освятив храм у Долішньому Залуччі
Митрополит Іоасаф освятив храм у Долішньому Залуччі

19 листопада, в 24-ту неділю після П'ятидесятниці, особлива і незабутня подія відбулася в Долішньому Залуччі - освячення св. престолу і всього храму. Цією подією підсумовано невтомну працю настоятеля прот. Тараса Дмитрука і всієї громади, стараннями яких за 10 років було поставлено новий дерев'яний храм, дзвіницю, облаштовано церковне подвір'я, встановлено в храмі іконостас, виготовлено престол, жертовник, горне місце і завершено розпис.

Для освячення мальовничого долішньозалучанського храму було запрошено Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа.

На подвір'ї архієрея зустрічали наймолодші прихожани Свято-Володимирської церкви.

А при вході до храму - настоятель разом із собором духовенства.

Святкове богослужіння розпочалося освяченням нового престолу.

Після освячення храму Митрополит Іоасаф звершив тут Божественну Літургію. Владиці-митрополитові співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель кафедрального собору прп. Параскеви Сербської м. Чернівців прот. Микола Семелюк, прот. Василь Захарук, прот. Михайло Мизюк, прот. Станіслав Войтович, прот. Василь Руданць, прот. Юрій Грабовецький, прот. Петро Станчак, прот. Андрій Дмитрук (настоятель храму в с. Семаківці Городенківського деканату, Коломийська єпархія), прот. Віталій Кулаєць, прот. Микола Борчук, прот. Микола Марусяк, прот. Богдан Близнюк, протодияк. Петро Стецюк (клірик Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківська), протодияк. Роман Підгірний та ієродияк. Іоасаф (насельник Хрестовоздвиженського Манявського монастиря).

Перед Причастям повчальну проповідь на тему Євангельського читання виголосив прот. Михайло Марусяк.

У цей святковий і пам'ятний день храм був переповнений вірянами, з яких чимало приступили до Таїнства Покаяння і причастилися Святих Тіла і Крові Христових.

Наприкінці богослужіння владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх у храмі із повчальним словом, у якому наголосив, що долішньозалучанська громада, згуртувавшись, зробила надзвичайно важливу справу - звела прекрасний храм і надзвичайно гармонійно його оздобила. "І тепер у цьому небоподібному храмі завжди, на кожній Літургії, хліб і вино буде перетворюватися на Тіло і Кров Христову, достойно причащаючись яких, християни зможуть успадкувати Царство Небесне", - наголосив Архієрей.

Після проповіді владика Іоасаф нагородив благословенними грамотами жертводавців, а також церковний хор і всю громаду.

На завершення урочистостей настоятель храму прот. Тарас Дмитрук щиро подякував залучанцям за згуртовану працю і щиру любов до храму Божого, а владиці-митрополитові і всьому собору духовенства за освячення храму і спільну молитву.

На згадку про цю історичну подію о. Тарас підніс архієреєві ікону св. рівноапостольного князя Володимира, небесного покровителя новоосвяченої церкви.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 706 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/4

«  Листопад 2017  »

прот. Микола Марусяк © 2018