Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Митрополит Іоасаф очолив святкування 175-річчя церкви у Видинові
Митрополит Іоасаф очолив святкування 175-річчя церкви у Видинові

28 жовтня, у 22-у неділю після П'ятидесятниці, у Видинові відзначили ювілей - 175-річчя храму. З цієї нагоди до Свято-Успенської церкви завітав Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, який у співслужінні собору духовенства звершив урочисту Божесвтенну Літургію.

Разом із архієреєм за богослужінням молилися: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Віктор Курилюк, а також настоятель Свято-Введенської церкви с.Прутівка прот. Миколю Курилюк, настоятель Свято-Миколаївської церкви м. Снятина і Свято-Михайлівського храму с. Завалля прот. Михайло Мизюк, настоятель Хрестовоздвиженської церкви с.Джурів прот. Ярослав Петрук, настоятель Свято-Михайлівського храму с.Попельники прот. Ігнатій Мельник, настоятель церкви Вознесіння Господнього с.Княже прот. Віталій Кулаєць, настоятель Свято-Введенської церкви і Свято-Миколаївського храму с.Новоселиця прот. Василь Ткачук, настоятель Свято-Покровської церкви с.Підвисоке прот. Василь Мороз, настоятель храму Почаївської ікони Богоматері с.Задубрівці прот. Павло Захарук і клірик Свято-Троїцького кафедрального собору м.Івано-Франківська протодияк. Петро Стецюк.

Під час Літургії підносилися щирі молитви за мир в Україні і за створення єдиної Помісної Православної Церкви.

Під час Причастя духовенства з повчальним словом до присутніх у храмі вірян звернувся прот. Михайло Мизюк.

Наприкінці Літургії владика Іоасаф виголосив повчальну проповідь, а також привітав настоятеля і всю видинівську громаду із ювілеєм.

На завершення урочистого богослужіння на церковному подвір'ї було освячено "Хресну дорогу", облаштовану навколо храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 194 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2
«  Жовтень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018