Головна » 2016 » Вересень » 26 » Митрополит Іоасаф очолив ювілейне святкування в Красноставцях
Митрополит Іоасаф очолив ювілейне святкування в Красноставцях

25 вересня, у 14-ту неділю після П'ятидесятниці, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав село Красноставці, де очолив святкове богослужіння з нагоди 150-ліття Свято-Михайлівського храму та 600-ліття з часу першої писемної згадки про село Красноставці.

На церковному подвір'ї хлібом-сіллю Архієрея зустріли наймолодші красноставські прихожани, а при вході до храму - настоятель прот. Василь Руданець із собором духовенства.

За урочистою Літургією владиці Іоасафу співслужили Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк і майже тридцять священнослужителів Снятинщини, Городенківщини, Буковини, Київщини.

У храмі разом з вірянами молилися очільники району і села: перший заступник голови Снятинської РДА Микола Пішак, начальник управління освіти Снятинської РДА Уляна Іванійчук, сільський голова Красноставців Михайло Угрин та багато інших.

У цей святочний день церква-ювілярка була переповнена вірянами, які своєю присутністю не лише прикрасили торжество, але, щонайважливіше, долучилися до спільної молитви за свій храм, за рідне село і за українську землю.

Під час причастя духовенства до вірян звернувся зі словами повчальної проповіді прот. Михайло Марусяк.

Під час святкової Літургії чимало парафіян причастилися Тіла і Крові Христової.

Наприкінці богослужіння Митрополит Іоасаф виголосив проповідь, а також привітав настоятеля і всю громаду із подвійним ювілеєм.

Прот. Василь Руданець, звертаючись до Архієрея із подячним словом, підніс йому в дар ікону Спасителя.

Після святкового богослужіння Архієрей разом із духовенством і численною громадою поклали квіти до пам'ятних місць у Красноставцях.

Під час цих заходів до духовенства долучилися голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій і голова Снятинської РДА Богдан Свіщовський.

Біля пам'ятника прп. Іову Манявському (який, до речі, єдиний в нашій області) владика Іоасаф вручив церковні нагороди найактивнішим членам красноставської громади.

Згодом святкування продовжилося на шкільному подвір'ї урочистим концертом, у якому взяли участь аматорські колективи Красноставців та сусідніх сіл.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1413 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Вересень 2016  »