Головна » 2012 » Серпень » 6 » Митрополит Іоасаф благословив стецівчан
Митрополит Іоасаф благословив стецівчан

Днями виповнилося 540 років від першої письмової згадки про село Стецеву. Урочисте святкування проходило 29 липня.

5 серпня, у 9-ту неділю після П’ятдесятниці, коли Православна Церква вшановує Почаївську ікону Богородиці, з нагоди ювілею села до Свято-Вознесенського храму Стецеви прибув митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, який очолив тут Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Юрій Грабовецький, а також прот. Михайло Мизюк, прот. Ярослав Марикот, прот. Петро Станчак, прот. Роман Сухолиткий (Кіцманська єпархія), прот. Микола Марусяк, прот. Богдан Близнюк, свящ. Василь Мороз.

На запричасному проповідь виголосив прот. Михайло Марусяк.

Після Літургії до присутніх зі словом повчання звернувся митрополит Іоасаф, який закликав стецівчан бути добрими християнами і щирими українцями.

За богослужінням молилися народний депутат Володимир Мойсик (уродженець Стецеви) і сільський голова Василь Личук.

Цього дня у храмі були і найменші прихожани, які привітали владику теплими словами і мелодійними піснеспівами.

Завершилося святкове богослужіння освяченням пам’ятного хреста на честь 540-ліття села.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1086 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/6

«  Серпень 2012  »