Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Митролит Іоасаф відвідав 185-літній храм у Джурові
Митролит Іоасаф відвідав 185-літній храм у Джурові

13 жовтня, у 16-ту неділю після П'ятидесятниці, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав Хрестовоздвиженський храм села Джурів Снятинського деканату. Цьогоріч цій мальовничій святині виповнюється 185 літ. З цієї нагоди Його Високопреосвященство очолив тут святкове богослужіння.

Перед Божественною Літургією Митрополит Іоасаф освятив нові настінні розписи храму, завдяки яким церква по-новому засяяла для джурівської громади.

За богослужінням Владиці Іоасафові співслужили: Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, настоятель храму - прот. Ярослав Петрук, а також прот. Микола Курилюк, прот. Ігнатій Мельник, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Марусяк, прот. Юрій Ужитчак (Коломийська єпархія), прот. Роман Василевич, прот. Володимир Івасюк, прот. Віктор Курилюк, свящ. Василь Семотюк і свящ. Роман Гуменяк.

У цей особливий для Джурова день відрадно було бачити переповнений молільниками храм.

Під час причастя духовенства з благословення архієрея проповідь виголосив прот. Василь Семотюк, житель села Джурів, клірик Свято-Троїцького собору міста Снятин.

Після Літругії Владика Митрополит звернувся до вірян із повчальним словом, у якому наголосив, як важливо сучасним християнам жити за заповідями Божими і, водночас, які неприємні і навіть жахливі можуть бути наслідки через нехтуванням ними.

Після Богослужіння собор духовенства на чолі зі своїм архієреєм, а також чисельна громада вірян вирушили хресною ходою на окраїну села (майже 3 км), де Митрополит Іоасаф освятив новопоставлений Хрест. Це хресне знамено при в'їзді в село було встановлено стараннями і коштом одного із парафіян Хрестовоздвиженської церкви Михайла Гумена.

Завершилося святкове богослужіння многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1342 | Додав: admin | Теги: Митрополит Іоасаф, богослужіння, Джурів | Рейтинг: 4.6/5

«  Жовтень 2013  »