Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Жовтень » 11 » У день пам`яті Іоана Богослова у Кулачині храмове свято
У день пам`яті Іоана Богослова у Кулачині храмове свято

9 жовтня, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, православна громада мікрорайону Кулачин у місті Снятині відзначає свій храмовий день. Святкове богослужіння з цієї нагоди очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Тараса Дмитрука, а також запрошених священнослужителів: прот. Михайла Мизюка із снятинського мікрорайону Микулинці, прот. Любомира Куцака із Будилова і Любківців, прот. Юрія Грабовецького зі Стецеви, прот. Петра Станчака із Хутора-Будилова, прот. Миколи Борчука із Устя і Тулови, прот. Богдана Близнюка із Хлібичина і Турки Борщівської, прот. Василя Семотюка із Ганьківців, свящ. Віталія Гедза із Путили (Чернівецька єпархія) і протодияк. Романа Підгірного.

За святковим богослужінням разом із вірянами в храмі молився і міський голова Снятина Анатолій Шумко.

Після читання Євангелія отець-декан виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за їхні старання і труди задля прикраси і оздоблення їхньої святині і побажав наснаги для подальшої праці на славу Божу під духовною опікою і молитовним заступництвом святого апостола і євангеліста Іоана Богослова.

Після щедрого "Многоліття" усі присутні мали нагоду отримати помазання св. єлеєм, освяченим за вечірнім богослужінням, а згодом усі вийшли на церковне подвір'я, де було звершено чин освячення води.

На завершення храмового богослужіння всі присутні були окроплені свяченою водою, а також мали можливість зачерпнути і причаститися цієї великої святині задля душевного і тілесного здоров'я.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 372 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021