Головна » 2014 » Січень » 18 » Коляда у Снятині
Коляда у Снятині

Уже стало доброю традицією святкувати Різдво Христове всією снятинською громадою. Ось уже третій рік поспіль з ініціативи міського голови п.Анатолія Шумка 8 січня, у день Собору Пресвятої Богородиці на площі Незалежності проводиться святкування різдвяних свят за участю духовенства і вірян УПЦ КП і УГКЦ, представників влади району і міста і всієї громади міста.

Зі словами вітання до жителів міста і району звернувся Снятинський благочинний, настоятель Свято-Троїцького собору протоієрей Михайло Марусяк, Снятинський декан УГКЦ о. Теодор Оробець, настоятель Свято-Вознесенської церкви прот. Микола Марусяк, міський голова Снятина Анатолій Шумко, перший заступник РДА Степан Максим'юк, заступник райради Юрій Костащук.

Особливого святкового настрою додали колядки, виконані церковними хорами Свято-Михайлівського храму (УГКЦ) і Свято-Троїцького собору (УПЦ КП). Також привітали з Різвдом Христовим учні Снятинської ЗОШ-інтернату (директор - Володимир Кушик), співачка Марта Дутчук і сімейний ансамбль родини Пашковських "Барвоцвіт".

На завершення всі присутні заспівали Молитву за Україну "Боже Великий, Єдиний".

Фотоматеріали із сайтів Снятинської міської ради, Снятинської РДА і Снятинської районної ради

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 1682 | Додав: admin | Теги: благочинний, Різдво Христове | Рейтинг: 4.2/4

«  Січень 2014  »