Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Липень » 19 » Храмове свято в Хуторі-Будилові
Храмове свято в Хуторі-Будилові

12 липня, у 5-ту неділю після П'ятдесятниці, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, храмовий день відсвяткувала громада Петропавлівської церкви села Хутір-Будилів. На запрошення настоятеля святкове богослужіння з цієї нагоди очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: настоятель - прот. Петро Станчак, прот. Михайло Мизюк, прот. Василь Руданець, прот. Тарас Дмитрук, свящ. Іван Лазаренко і протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Під час Літургії були піднесені посилені молитви за визволення від "згубної пошесті".

Наприкінці Божественної Літургії отець-декан привітав настоятеля із днем Небесного Покровителя, а його парафіян із храмовим святом.

Від громади свого настоятеля привітав церковний староста Олег Солтисік.

Після багатоголосого "Многоліття" усі присутні були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям, після якого всі були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 186 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020