Головна » 2010 » Грудень » 20 » Храмовий день в Усті (оновлено)
Храмовий день в Усті (оновлено)

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, свій престольний празник святкує Свято-Миколаївська громада села Устя. Для устянців це свято подвійне, адже їхній настоятель - священик Микола Борчук святкує день свого тезоіменитства.
Саме з цієї нагоди до древньої устянської церкви завітав благочинний Снятинського деканату протоієрей Михаїл Марусяк, який очолив святкове богослужіння.

Йому співслужили настоятель храму свящ. Микола Борчук, а також прот. Ярослав Марикот, прот. Василь Руданець, прот. Петро Станчак, прот. Тарас Дмитрук і прот. Володимир Івасюк.

Після читання Євангелія отець декан виголосив проповідь, у якій розкрив зміст слів апостола Павла з його послання до євреїв: "Слухайте наставників ваших".

Проповідник наголосив на тому, яке важливе місце в житті кожного християнина повинен посідати той особливий наставник, якого сьогодні вшановуємо - святитель Миколай.
Після Божественної літургії звучали щирі привітання звернені до настоятеля з нагоди храмового свята і дня тезоіменитства і до парафіян. В свою чергу отець-настоятель щиро подякував усім присутнім за участь у святковому богослужінні і побажав усім опіки святителя Миколая.
Після многоліття було відслужено водосвятний молебень, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 886 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2010  »