Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2021 » Липень » 27 » Храмове свято Вознесенської церкви в Снятині
Храмове свято Вознесенської церкви в Снятині

10 червня, в день Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, громада Свято-Вознесенської церкви міста Снятина відзначала своє храмове свято. Цьогоріч - десяте від часу відродження святині. Урочисте богослужіння очолив протоієрей Михайло Мизюк, настоятель Свято-Миколаївського храму міста Снятина (мікрорайон Микулинці). Отцю Михайлу співслужили: настоятель прот. Микола Марусяк, прот. Теофіл Кишкан, прот. Петро Станчак, прот. Тарас Дмитрук, прот. Микола Борчук, прот. Богдан Близнюк, прот. Василь Мороз, прот. Дмитро Джус, свящ. Іван Лазаренко.

Розпочали урочисте богослужіння із читання Акафіста Господу Ісусу Христу. А згодом було звершено Божественну Літургію.

Після читання Євангелія прот. Михайло Мизюк виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Літургії отець Михайло привітав настоятеля і всю громаду із десятим храмовим святом і побажав Божої допомоги у подальшому служінні Господу.

Після "Многоліття" усі присутні були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням. А згодом на церковному подвір'ї було звершене водосвяття.

На завершення урочистого богослужіння всі присутні були окроплені свяченою водою і ... дощем.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 30 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2021  »

прот. Микола Марусяк © 2021